Zajímavé odkazy, cestování, zábava i hry

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím zobrazit, jak exportovat, jak otevřít, jak vytvořit, čím prohlížet, jak spustit, jak importovat, jak konvertovat, v čem upravit, v čem spustit soubory těchto typů: systémové soubory, šablony dokumentů, internet a web, video soubory, konfigurační soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, koncovky souborů, spustitelné soubory, grafiku apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Relaxační hry, Sportovní hry, Střílečky, Karetní hry, Animace, Postřehové hry, Strategie, Logické hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Brutální krvavé hry a tak dále.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: F, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online adventní magazín, Přáníčka, animované obrázky k narozeninám, M, multimédia, Databáze osobností Kdo je to?, Thierry Henry, A, zábava, Online geografické testy zdarma bez registrace, doporučujeme

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, měny, mezinárodní organizace, země EU, státy usa, okresy České republiky, politické strany a hnutí, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, geocaching, firmy a společnosti, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Mississippi, New York, Minnesota, Texas, Idaho, Massachusetts, Nebraska, Kansas, Wyoming, Missouri, Oregon, Colorado, Virginie, Indiana, Wisconsin, Ohio, Louisiana, Washington, Illinois, Georgie, New Jersey, Tennessee, Delaware, Montana, New Hampshire, Kentucky atd.

Vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ohňostroj, Atmosféra, Štědrý den, Tiskárna, Pozadí, Recepty, Křesťanství, Pro děti, Historické ozdoby, Televize, Zima, Vánoce, Strom, Osvětlení do oken, Jezulátko, Vánoční svařák, Blahopřání, Vánoční kaktus, LED svíčky, Osvětlení, Jídlo, Anglicky, Lindt, Brno, Vánoční světýlka, Svíčky, Perníčky, Šišky, Borovice, Štěstí, Bramborový salát apod.

Keywords:Obrázky zdarma, internet, Přehled přípon a koncovek souborů, hyperlinky, Profesionální klub ledního hokeje Tampa Bay Lightning, Superhry a hry online zdarma, Dopravní značky, Nejlepší online hry zdarma, Fotografie Kim Kardashian, cestování, Vlajky zemí světa, Stručný encyklopedický slovník

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Myšlenky, přísloví, úsloví, moudra, výroky, aforismy, motta

Citáty slavných osobností, Myšlenky, přísloví, úsloví, moudra, výroky, aforismy, motta, . Mj. na webu naleznete citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o smrti, citáty o penězích od různých známých osobností.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií parkování - parkovačky, Oddechové, Závodní, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Karetní, Stolní hry a deskovky, Logické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Vánoční online hry, Střílečky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: počítače, V, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Kubovy osobní stránky o cestování, Obrázky zdarma, zdroje informací, odkaz, Biografie Nikki Cox, Pozadí na PC, Online hry zdarma, volný čas, linky

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zavražděn, Mim, Zpěvačka, KHL, Kancléř, Generalissimus, Antropolog, Habsburkové, Lord, Vůdce, Avangard Omsk, Manýrismus, Podnikatel, Philadelphia Flyers, Rakousko-Uhersko, Florida Panthers, Mluvčí, Normalizace, Gymnasté, Starověký Egypt, Politik, Francie, Královna, Voják, Máj, Právník, Husité, Dallas Stars, Američané, Protektorát, Washington Capitals, Egypt, Olympijský vítěz, HIV pozitivní, Překladatel, Rétorika apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Informace, cestování, zábava i hry

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - tapety na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. doporučujeme pro notebook, počítač, mobilní telefon, PC, tablet, smartphone, ultrabook, monitor, mobil, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Java ME, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Mac, SUSE Linux, OSX, Windows 7, Windows 10 Mobile, Windows NT, Lubuntu, Chrome OS. Pozadí na PC z kategorií vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, Formule 1, hmyz a pavouci, motorky, květiny, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, nature - příroda, fantasy, sportovní wallpapery, ptáci, fraktály, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život. Mnoho verzí a velikostí jako 360x720, 393x786, 1280x1024, 1200x1920, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 1152x1920, 768x1024, 2048x1080, 1600x900, 1600x1200, 1280x854, 750x1334, 412x846, 1680x1050 atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Pozadí na PC - nejlepší tapety na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC. doporučujeme pro tablet, mobilní telefon, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, PC, počítač, smartphone, displej, notebook, monitor a pro operační systémy Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Mac, Linux Mint, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Windows 98, Android, Windows XP. Full HD tapety ke stažení jsou rozdělené kategorií: rostliny, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, dopravní prostředky, noční města, 3D a Abstraktní, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, motorky, motocykly, psi a štěňátka, jídlo a nápoje. Stahujte ve velikostech 2160x3840, 768x1024, 1366x1024, 1152x864, 360x640, 1024x768, 2560x1440, 2048x1536, 2048x1080, 1600x1200, Full HD 1080x1920, HD 1280x720, 2560x2048, 750x1334, 1920x1440, 1440x900 atd.

Klíčová slova: weby, Super online kvízy, Webové online hry zdarma, Tapety na plochu zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Přehled formátů souborů, V, Celebrita Emma Watson, Hry pro nejmenší online, Vánoční magazín, internetové stránky

Anekdoty, ftipy, fórky, vtipy, frky, fóry

Chcete se pobavit? Anekdoty, ftipy, fórky, vtipy, frky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipy o facebooku, černý humor, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Akční hry a tak podobně.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Klíčová slova: Seznam vlajek amerických států, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Americké federální vlajky, URL, Státy a jejich prapory, Celebrita Erika Eleniak, školství, Dopravní značení, Biografie známých osobností, zadarmo, webovky, odkazy, Nicole Kidman, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Diagnóza: Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

„Tým musí mít bojovníky, to je pravda,” pronáší k problémovému hráči trenér, „ale ta bojovnost se má odrazit na výsledku zápasu, ne v kolonce vyloučených!”

Další odkazy:

Póquer online
Roulette Spielsysteme
Tipy na užitečné weby
Digitální počítačové hry, herní konzole
Iraq
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Wallpapers auta - cars
Doporučené odkazy
Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání
Zajímavé internetové odkazy
Profesionální klub ledního hokeje New York Islanders
Obrázky k vybarvení online zdarma ke stažení
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vlajka Wallis a Futuna
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace

Děkujeme vám za vaši návštěvu.