Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak otevřít, čím prohlížet, jak exportovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak převést, jak přehrát, jak importovat, kterak editovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, video soubory, spustitelné soubory, grafiku, internet a web, písma, fonty, dokumenty, hudební audio soubory, koncovky souborů, systémové soubory, komprimace dat, obrazy disků apod.

Kameňáky, anekdoty, frky, vtípky, ftipy, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, anekdoty, frky, vtípky, ftipy, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, černý humor, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Klíčová slova: Online hry zdarma, zeměpis, Stručný encyklopedický slovník, školství, Co je to Bílá neděle?, Kliparty zdarma ke stažení, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, H, Visit New York city, Super online hry zdarma, Počítačové tapety pro Windows, Vlajky měst České republiky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

PC pozadí pro Windows - pozadí na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. PC pozadí pro Windows. můžete využít v notebook, počítač, monitor, smartphone, ultrabook, displej, mobil, PC, tablet, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy macOS, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012, Lubuntu, Linux Ubuntu, Mac, Windows 7, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Linux Fedora. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, auta, rostliny, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, hudební tapety, hry a herní wallpapery, noční města, dopravní prostředky, wallpapery, zvířata, příroda, krajina, budovy a stavby. Zvolit si můžete rozměry 360x640, hi res 2560x1920, 320x568, 800x600, 1366x1024, 800x1280, 1440x960, 1536x864, 1440x2560, 1080x1800, 1152x768, 1280x1024, 640x480, 1536x2048, 750x1334, 1920x1080 Full HD atd.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, v čem spustit, v čem upravit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak převést, čím prohlížet, jak exportovat, kterak editovat, jak přehrát soubory následujících typů: hudební audio soubory, dokumenty, obrazy disků, písma, fonty, grafiku, internet a web, komprimace dat, konfigurační soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky atd.

Biografie známých osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, herci a herečky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Architekt, Orlík, Herec, Avangard Omsk, Poslanci, Překladatel, Itálie, Hudba, Vrah, Romantismus, Zpěvačky, Esejista, Vládce, Florida Panthers, Závodník, Nobelova cena, Továrník, Čech, Slováci, Češi, Vojevůdce, Pop, Spisovatel, Hudebnice, ČSSD, Generalissimus, Prezidenti ČR, HIV pozitivní, Kladno, Olympiáda, Sci-fi, Český slavík, Atentát, Scénárista, Masový vrah, Trenérka apod.

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové hry, Animace, Akční hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Logické hry, Závody aut, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Střílečky, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Strategie, Hry pro děti, Stolní a deskové hry a tak dále.

Keywords:internetové stránky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, V, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, M, Ilustrace, obrázky, V, Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám, doporučujeme, Federace USA, Vlajky zemí světa

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Online adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Milka, Adventní neděle, Korálky, Jmenovka, Advent, Betlém, Film, Ohňostroj, Vánoční punč, Vánoční dekorace, Nový rok, Václavské náměstí, LED svíčky, Patchwork, Vánoční svíčky, Vídeň, Osvětlení do oken, Smrk, Šišky, Přání, Tichá noc, Popelka, Keramický adventní věnec, Vánoční světýlka, Monitor, Jmenovky, Lindt, Adventní svícen, Francouzsky, Jarmark, Slámový adventní věnec apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Karetní hry, Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Akční hry, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: zadarmo, multimédia, humor, Catherine Bell, Wallpapers na PC, zdroje informací, zajímavosti, Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé, Vlajky států a zemí světa, Seznam souborových přípon, Přehled přípon a koncovek souborů, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Počítačové tapety pro Windows - tapety na PC

Také doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. můžete využít v obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, monitor, smartphone, phablet, displej, PC, počítač, notebook, tablet a pro operační systémy Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Lubuntu, Java ME, Linux Fedora, Android, Mac, Windows NT, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows Me. Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, fantasy, motorky, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, free wallpapers, vesmír, kosmos, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, ptáci. Dostupné rozměry 1600x900, 1280x720, 1366x768, 854x480, 1920x1440, 2048x1536, 360x760, 1366x1024, 768x1024, 4800x1200, 1152x1920, 412x846, 1280x1024, 1024x768, HD 1280x720, 1280x960 atd.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj apod.

Vtipy, fórky, vtipné texty, anekdoty, vtípky, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, fórky, vtipné texty, anekdoty, vtípky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O ekonomech, O škole, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O Windows, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O mužích, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O manželství, Frky ze života apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, K, Databáze osobností Kdo je to?, Eritrea, Online vánoční webzine, internet, odkaz, HTML5 Videojuego de navegador, zábava, zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nástroje, rostliny, matematika, materiály, počítače, školství, politika, věda, software, příroda, sport, latina, hardware, fyzika, účetnictví, nápoje, internet, bankovnictví, chemie, jídlo, zkratky, literatura, ekonomie a ekonomika, český jazyk atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako umělci a umění, věda, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, školství a vzdělávání, sportovci a sportovkyně, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, nadpřirozené osoby, vlastnosti, politici, státní správa, herectví, herci a herečky, rodinné a příbuzenské vztahy, politika, žurnalisté a novináři, historie, filozofie, psychologie, národnost, přezdívky, osobnosti atd.

Online vánoční webzine - vánoční web

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní věnec, Advent, Vídeňský punč, Štěstí, Kameňák, Jmelí, Láska nebeská, Samolepky, Brambořík, Staroměstské náměstí, Betlém, Vánoce, Kuba, Anglicky, Vánoční tapety, Řetězy, Adventní trhy, Osvětlení, Bůh, Vánoční filmy, Mrazík, Vánoční stromeček, Filmy, Kapr, Smrk, Vánoční dekorace, Atmosféra, Tichá noc, Tapeta, Ježíšek, bezlepkové cukroví apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Klíčová slova: Dopravní značky, počítače, výukové pomůcky, volný čas, Nejhranější online hry zdarma, Tara Reid, PC pozadí pro Windows, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, pro děti, Dopravní značení, Slovník pojmů Co je to?, tipy, Celebrita Winona Ryder, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vojna: Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Další odkazy:

Biografie, životopis Julia Stiles
Tapety na plochu flóra a květiny
Doporučené odkazy
Arsenal Football England
Coffee Meets Bagel, San Francisco dating and social networking service
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Flags of the world
Odkazy na zajímavé weby
Cristiano Ronaldo
Naše tipy na zajímavé stránky
Tým NHL Pittsburgh Penguins
Tým NHL Buffalo Sabres
Linky na partnerské weby
Vlajka Šalamounových ostrovů
Předpověď počasí

Děkujeme vám za vaši návštěvu.