Tipy na zajímavé weby, hry, cestování, všeobecné informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Postřehové, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Fotograf, Miliardáři, Prezidenti ČR, Komunista, Překladatel, Gymnasté, Politik, Trest smrti, Malíř, Poslanci, Architekt, Renesance, Ministr, Textař, Ital, Slovák, KSČ, Slováci, Zpěvačky, Philadelphia Flyers, Hokejisté, Válka, Rock ‚n‘ Roll, Mluvčí, AIDS, Habsburkové, KHL, Básníci, Brno, Avangard Omsk, Filozof, Právník, Husité, Žhavé výstřely, Spisovatel, Náboženství apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Pro dívky, Závodní, Karetní, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Klasické, Logické, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Střílečky, Strategie, Velikonoční hry a podobně.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, F, multimédia, Full HD wallpapers na PC, Textová a obrázková přáníčka stahujte zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zadarmo, odkaz, Vlajky, vlaječky, prapory, weby, zeměpis, Online biografie, životopisy osobností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v PC, phablet, notebook, displej, počítač, monitor, obrazovka počítače, smartphone, tablet, mobil, ultrabook a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, Red Hat Linux, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Slackware, Linux Ubuntu, OSX, Windows Server 2012, Lubuntu, Mac. Wallpapery do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, motorky, vesmír, kosmos, flóra, stromy, fraktály, sportovní wallpapery, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, ptáci, Formule 1, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, free wallpapers, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1280x800, 2560x1920, 1800x1440, 2048x1080, 360x720, 1536x2560, 393x786, 1280x1024, 1920x1080, 1600x900, 2560x1440, 1280x768, HD 1280x720, 1024x600, 800x1280, 1600x900 atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Keywords:internetové stránky, Státní vlajky zemí, školství, M, Omalovánky, domalovánky k vybarvení nejen pro malé děti, ale i pro dospělé, zajímavosti, Ilustrace, obrázky, Počítačové tapety pro Windows, Striptease, Státní prapory zemí světa, Online hry pro děti zdarma, Super online kvízy

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma . Naleznete zde Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Závodní, Logické, Oddechové, Sportovní, Karetní, Pro dívky, parkování - parkovačky, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry a podobně.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: rodinné a příbuzenské vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, přezdívky, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, psychologie, záliby a hobby, fikce a fantasy, mytologie, nadpřirozené osoby, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, poruchy, filozofie, herectví, herci a herečky, státní správa, umělci a umění, politika, národnost, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie atd.

Klíčová slova: zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky států střední Ameriky, URL, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zdroje informací, Travel in USA, kuriozity, pro děti, hyperlinky, linky

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, láska, jídlo a nápoje, auta, rostliny, hmyz, zvířata, nápoje, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, ovoce, nástroje a přístroje, muži, halloween, stavby, ženy a dívky, zelenina, věda, květiny, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, hudba atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Vtípky, fórky, ftipy, anekdoty, fóry, černý humor

Zkuste vypnout! Vtípky, fórky, ftipy, anekdoty, fóry, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipné citáty apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: V, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, info, Cestovatelské stránky, Dopravní značení, Online hry zdarma, V, Sharon Stone, zábava, Přehled zkratek a akronymů, volný čas

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Postřehové hry, Akční hry, Hry pro děti, Střílečky, Logické hry, Pro dívky, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Závody aut, Adventury, Hry pro dva hráče a tak dále.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: chemie, bankovnictví, literatura, fyzika, materiály, politika, počítače, cestování, nápoje, nemoce, hardware, český jazyk, psychologie, příroda, latina, kultura, lékařství a medicína, různé, matematika, rostliny, věda, sport, zločin a právo, náboženství a křesťanství atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Vtipy, anekdoty, vtípky, fórky, fóry, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Vtipy, anekdoty, vtípky, fórky, fóry, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, Frky o tchýních, O škole, O Chucku Norrisovi, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O Windows, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, O zvířátkách, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O ekonomech apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: výukové pomůcky, Hry pro dívky online, Nejhranější hry online, Dopravní značky, Superhry a hry online zdarma, Gabon, Stručný slovník pojmů a termínů, internet, Vlajky jednotlivých států USA, pro dospělé, Přehled formátů souborů, humor, Poker Texas Hold’em Online, zasady, zakłady, graj, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Sbalený prodavač: Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Miláčku, nechceš řídit?

Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"

Další odkazy:

Thierry Henry
Hanoj
Linky na partnerské weby
Kate Winslet
Fotografie Britney Spears
Odkazy na partnerské weby
Celebrita Ali Landry
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Tým NHL Edmonton Oilers
Partnerské internetové stránky
Jak spořit a vytvářet úspory?
Obrázky na plochu
Naše tipy na užitečné weby
Sweden
Státní vlajky všech států

Děkujeme vám za vaši návštěvu.