Partnerské weby, zábava, hry, vzdělávání

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Státník, Žhavé výstřely, Angličané, KSČ, Prezident USA, Habsburkové, Hudba, Ministr zahraničí, Továrník, Ministr, Vojáci, Herec, Česká královna, Vražedkyně, Křesťanství, Renesance, Teolog, Novinář, Vůdce, Stoletá válka, Rakousko-Uhersko, Válka, Režisér, Američan, Rétorika, Maršál, Francouz, Český slavík, Miliardář, Závodník, Ministři, Miliardáři, Avangard Omsk, New York Rangers, Charta 77, Prezident apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Full HD tapety na PC - pozadí na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD tapety na PC. lze použít v notebook, tablet, počítač, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, PC, displej, smartphone, monitor, mobil a pro operační systémy Slackware, Android, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Linux Mint, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows XP, macOS, Windows 7, Mac. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, nature - příroda, Rally, závody aut, fantasy, velkoměsta a noční život, zvířata, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, fraktály, motorky, květiny, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta. Dostupné velikosti jsou 854x480, 360x760, 2560x2048, 1920x1080 Full HD, 640x480, 2160x3840, 1800x1440, 1024x768, 1152x768, 2560x1440, 1440x2560, 768x1024, 1280x720, 1600x900, 2048x1080, 1280x800 atd.

Klíčová slova: zeměpis, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Webové online hry zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Tým NHL Florida Panthers, zadarmo, F, Online testy zdarma, Filmy, filmová kamera, střih, školství, Wallpapers na plochu počítače, K, internetové stránky

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, kterak editovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, čím prohlížet, jak otevřít, jak převést, v čem upravit, jak přehrát, jak spustit soubory těchto typů: koncovky souborů, konfigurační soubory, grafiku, písma, fonty, komprimace dat, obrazy disků, dokumenty, hudební audio soubory, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, šablony dokumentů apod.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové online gamesy, Střílečky, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Závodní, Oddechové, Klasické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Strategie a podobně.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Právník, Vražedkyně, Češi, Olympijští vítězové, Komunisté, Trest smrti, Němci, Boston Bruins, Pittsburgh Penguins, Komunista, Herec, Fotograf, Hokej, Vládce, Zpěvačka, Gymnasté, Dramatik, Žijící, Olympijský vítěz, Skladatel, Slovenští prezidenti, Normalizace, Ministři, Kněz, Vojáci, První republika, Washington Capitals, Prezidenti, Mluvčí, Pop, Voják, Čeští králové, Svatý, Scénárista, Spisovatel, Ministr apod.

Vtípky, vtipy, fórky, fóry, vtipné texty, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtípky, vtipy, fórky, fóry, vtipné texty, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ženách, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Somálcích, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O manželství, O ekonomech, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O Windows, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Keywords:H, humor, Státy a jejich prapory, webovky, Onlinepoker über das Internet gespielt wird, Slovník pojmů Co je to?, odkaz, kuriozity, Maria Sharapova fotky, Dopravní značení, výukové pomůcky, B

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, geocaching, vojenské hodnosti, obecné zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, měny, týmy NHL, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, okresy České republiky, hudební zkratky apod.

Bonmoty, výroky, přísloví, aforismy, moudra, rčení, hlášky

Slavné citáty, Bonmoty, výroky, přísloví, aforismy, moudra, rčení, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o smrti, hlášky o alkoholu od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, politici, státní správa, filozofie, Spisovatelé a básníci, osobnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, národnost, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, zločin a právo, školství a vzdělávání, křesťanství, rodinné a příbuzenské vztahy, přezdívky, nadpřirozené osoby, poruchy, politika, sportovci a sportovkyně, umělci a umění, vlastnosti atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Logické hry, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Deskovky, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Akční gamesky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Oddechové hry, online html5 hry, Letecké simulátory, Omalovánky, Vaření a smažení apod.

Klíčová slova: Životopisy osobností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, URL, Tým NHL Minnesota Wild, odkazy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vánoční web, Portugal, Ilustrační obrázky, linky, Seznam vlajek amerických států, počítače

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, jídlo a nápoje, nápoje, ženy a dívky, nástroje a přístroje, auta, láska, zelenina, květiny, smajlíci a emotikony, hmyz, Vánoce a Advent, ptáci, zvířata, rostliny, dopravní prostředky, hudba, náboženství, ovoce, symboly, muži, stavby, věda atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, měny, hudební zkratky, země EU, okresy České republiky, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, týmy NHL apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Vánoční web - vše o Vánocích

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoce, Korálky, Perníčky, Vykrajovátka, Svíčky, Pozadí, Šišky, Adventní věnec, Vánoční kaktus, Adventní trhy, Linux, Plzeň, Přání, Bůh, Vánoční svařák, Tiskárna, Nový rok, Tichá noc, Kuba, Obrazovka, Samolepky, Windows, Text, Ohňostroj, Vinná klobása, Dia, Osvětlení, Ježíšek, Advent, Omalovánky, Papírové ozdoby apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Wallpapers na PC - full HD pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC. lze použít v PC, tablet, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, displej, ultrabook, phablet, počítač, mobil, notebook a pro operační systémy Slackware, OSX, BlackBerry OS, Chrome OS, Lubuntu, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Windows 2000, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone). Pozadí na tablet z kategorií motorky, motocykly, zvířata, moře, oceány, pláže, noční města, voda a bubliny, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, letadla, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, sportovní pozadí, auta, rostliny, příroda, krajina, budovy a stavby. Mnoho verzí a velikostí jako 1024x600, 1920x1200, 1440x2560, 1536x864, 1280x854, hi res 2560x1920, Full HD 1080x1920, 1920x1440, 375x667, HD 1280x720, 1600x2560, 1280x800, 1152x864, 1440x960, 1440x900, 1680x1050 atd.

Klíčová slova: Online testy a kvízy zdarma, Wallpapers na PC, webové stránky, Biografie Eri Aikawa, Wallpapers na PC, multimédia, zdarma, Heidy Klum, Vánoční web, zábava, Full HD tapety na PC

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma. Naleznete zde Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Akční hry, Závodní moto hry, Sportovní, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Staré hry online

Zkuste staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategické onlinovky, Auta a závodní, Letecké simulátory, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Adventury, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Akční gamesky, online html5 hry, Hannah Montana, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Omalovánky, Sportovní gamesy, Deskovky, Barbie hry apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Klíčová slova: info, č, zajímavosti, Nejhranější online hry zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Přehled zkratek a akronymů, V, Slovník pojmů Co je to?, Přehled souborových přípon, Online životopisy, biografie slavných osobností, Online hry zdarma, Jak spořit a vytvářet úspory?, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Les Řáholec a ministerstvo financí: Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.

Potkají se dvě staré známé, jedna je blondýna a druhá bruneta. Bruneta říká: "Tak si představ, Simono, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery řasenku a vůbec jsem nevěděla, že se maluje!" Blondýna si stěžuje: "Tak si představ, Marie, našla jsem v kabelce své patnáctileté dcery krabičku kondomů a vůbec jsem nevěděla, že má penis!"

Další odkazy:

Sexy Catherine Bell
Lionel Messi futbolista argentino
Partnerské internetové stránky
Gillian Anderson sexy photos
Biografie Sandra Bullock
Doporučené internetové odkazy
Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava
Doporučené odkazy na zajímavé weby
FC Barcelona
Naše tipy na zajímavé stránky
La roulette Tipi di roulette
Online poker, karetní hry na Internetu
Zajímavé webové stránky
Fotografie Milla Jovovich
Erika Eleniak celebrity

Děkujeme vám za vaši návštěvu.