Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zločin a právo, kultura, účetnictví, software, filozofie, matematika, politika, příroda, český jazyk, technika, hardware, sport, cestování, fyzika, psychologie, lékařství a medicína, jídlo, nástroje, materiály, náboženství a křesťanství, literatura, různé, nápoje, internet atd.

Online vánoční magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak se podívejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční zábava, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Alkoholový kalendář, Historické ozdoby, LED svíčky, Betlém, SMS, Slámový adventní věnec, Papírový vánoční stromek, Vánoční koledy, Píseň, Adventní neděle, Film, Sám doma, Pro děti, Santa, Vánoční tapety, Milka, Tiskárna, Text, Desktop, Keramický adventní věnec, Televize, Vosí hnízda, Ostrava, Recepty, Vánoční svícen, Hostina, Rumové řezy, Košíčky, Filmy, Zima, Vinná klobása apod.

černý humor, vtipné texty, fóry, vtipy, frky, ftipy

Zkuste vypnout! černý humor, vtipné texty, fóry, vtipy, frky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, židovské anekdoty, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, kameňáky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, černý humor apod.

Klíčová slova: školství, humor, internet, URL, Omalovánky zdarma ke stažení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Super online hry zdarma, zajímavosti, Manchester United F.C., linky, Životopisy osobností, hyperlinky, Super online flash hry

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Relaxační onlinovky, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, země jižní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Keywords:Vlajky států USA, Přehled zkratek a akronymů, Wallpapery na plochu PC, Seznam vlajek měst České republiky, Profesionální klub ledního hokeje Dallas Stars, Slovník pojmů Co je to?, zadarmo, webovky, Gratulace a přání, zábava, internetové stránky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Závody aut, Karetní hry, Střílečky, Logické hry, Sportovní hry, Strategie, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Animace, Postřehové hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Adventury, Hry pro dva hráče, Akční hry, Stolní a deskové hry a tak dále.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Letecké simulátory, Střílecí hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Adventury, Vaření a smažení, Logické hry apod.

Full HD wallpapers na PC - wallpapers na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD wallpapers na PC. můžete využít v mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, displej, notebook, monitor, phablet, počítač, mobil, smartphone, PC a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows XP, Windows 7, Chrome OS, Windows 98, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Linux Xubuntu, Android, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone). Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, ptáci, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta, motorky, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, fraktály, armáda, válka, zbraně, květiny, vesmír, kosmos, flóra, stromy, free wallpapers, tenisté a tenistky, Formule 1, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1080x1920, 750x1334, 2560x1600, 1024x600, 2160x3840, 1024x768, 320x568, 1152x1920, 1920x1200, 1600x2560, 1080x1800, 1440x2560, 1600x900, 2560x1440, 1280x1024, 854x480 atd.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Hry pro nejmenší online, Biografie slavných osobností, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, zdarma, Superhry a hry online zdarma, doporučujeme, Texas hold’em poker Online, pravidlá, stávkovanie, hra, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, pro děti, odkaz, cestování

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní, Postřehové, Akční hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční zábava, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vykrajovátka, Anděl, Jmenovky, Obrazovka, Láska nebeská, Lego, Košíčky, Santa Claus, bezlepkové cukroví, Wallpaper, K Vytisknutí, Stromeček, Dárky, Omalovánky, Adventní neděle, Tisk, Milka, Ježíšek, Santa, K Vytištění, Umělý vánoční stromek, Filmy, Patchwork, Ohňostroj, Borovice, Vánoce, Slámový adventní věnec, Jezulátko, Advent, Linecká kolečka, Kavkazská jedle apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, jídlo a nápoje, ptáci, hmyz, hudba, mapy, muži, zvířata, náboženství, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, zelenina, láska, sport, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, symboly, přístroje, auta, rostliny, halloween atd.

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, Nejhranější online testy a kvízy, V, Profesionální klub ledního hokeje Arizona Coyotes, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Full HD wallpapers na PC, P, Gratulace, přáníčka zdarma ke stažení, multimédia, tipy, pro dospělé

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Habsburkové, Pop, Fotograf, Egypt, Císař, Nobelova cena, Trest smrti, Mim, New Jersey Devils, Ministr zahraničí, Sebevražda, Herec, Podnikatelé, Královna, Pittsburgh Penguins, Miliardář, Poslanec, Nežijící, Olympiáda, ČSSD, Kněz, Atentát, Čeští králové, Rétorika, Hejtman, Herečka, Politik, Textař, Pedagog, Češi, Esejista, Režisér, Teolog, Slovenští prezidenti, Olympijský vítěz, Zpěvačka apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, herci a herečky, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Francouz, NHL, Komunisté, Generalissimus, New Jersey Devils, Podnikatel, Továrník, Gymnasté, HIV pozitivní, Zpěvačky, Architekt, Orlík, Američané, Zlatý slavík, Vrah, První republika, Svatý, Dallas Stars, Rakousko-Uhersko, Olympiáda, Vůdce, Pedagog, Diplomat, Angličané, Podnikatelé, Nobelova cena, Čeští králové, Sebevražda, Životopis, Avangard Omsk, Protektorát, Olympijští vítězové, Kancléř, Philadelphia Flyers, Francie, Slováci apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Klíčová slova: zeměpis, weby, Přehled souborových přípon, Online vánoční magazín, Dopravní značky, Sexy Jessica Alba, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Státní prapory zemí světa, webové stránky, Kliparty pro Office, počítače, Online zeměpisné testy zdarma, Státní vlajky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ve vězení: Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Předměty, které hledáš, se nikdy neobjeví, když je potřebuješ, nýbrž teprve až jejich důležitost pomine a ty budeš hledat úplně něco jiného.

Další odkazy:

Athletic Bilbao
Sexy Emma Watson
Tipy na užitečné weby
La Juventus Football Club
Madonna
Doporučené odkazy
Boston Bruins
Zajímavé internetové odkazy
Profesionální klub ledního hokeje New York Islanders
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek strašidelné vajíčko
Vlajky měst Moravskoslezského kraje
Partnerské internetové stránky
Vlajka Portorika
Lechtivé fotky Mandy Moore

Děkujeme vám za vaši návštěvu.